FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Equalizer
Autor Wiadomość
Chudy86 
Nowiciusz ;>
Chudy

Auto: Polonez
Skąd: Polska
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 2
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 18:39   Equalizer

Witam :)
mam pewien problem.... jestem szczęśliwym posiadaczem equalizera i chciałbym sie dowiedziec jak sie taka zabawke podłącza????? czy do tego trzeba podłączyc wzmacniacz czy można bezposrednio do głośników????
Z gory dziękuje za pomoc.....
 
 
 
Flasher 
Specjalista

Auto: C4
Skąd: Polska
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 102
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 22:53   

Podałeś tyle informacji że akurat musisz sam stwierdzić czy masz zintegrowany wzmacniacz czy nie. Sam equalizer wymaga zewnętrznego wzmacniacza czyli łączymy... radio wyjście liniowe-> wejście liniowe equalizer -> equalizer wyjście liniowe-> wejście liniowe wzmacniacz ale były też equalizery które miały już na pokładzie jakiś tam wzmacniacz.

Tak na marginesie.... zastanawiam się po co chcesz pakować takie coś do samochodzu, użądzenia tego typu wprowadzały tylko niepotrzebny szum i zakłócenia do audio a żyjemy przecież w XXI wieku gdzie byle grajek ma już na pokładzie dość zaawansowane DSP i nie trzeba nic dodatkowo korygować.
 
 
Chudy86 
Nowiciusz ;>
Chudy

Auto: Polonez
Skąd: Polska
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 10:49   

miałem okazje kupic cos takiego za grosze, wiec pomyslalem ze warto sprobowac. Equalizer jest dosc dobrej firmy wiec moze nie bedzie mi szumilo.
A po co sa pozostale wejscia????
moze krotki opis sprzetu:
tyl- jest kostka od zasilania a dalej po kolej sa wejscia "input- Aux, Line" "output- Front, Rear, Sub" a na przednim panel jest ustawienie tego wszystkiego na samej gorze sa ustawienia czenstotliwosci (tak mi sie wydaje)
Jerzeli trzeba podlaczyc dodatkowy wzmacniacz to po co sa pozostale wejscia (Output)????????
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam