FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Laptop czy PC vel blaszak

Laptop czy PC
Laptop
32%
 32%  [ 8 ]
PC
68%
 68%  [ 17 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 14:35   

jak już to XP pro :zlo:
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 15:41   

crOOchy napisał/a:
jak dla mnie to może być sama rama :mrgreen:

MACIOR napisał/a:
jak ktoś mówi że Vista jest be to naprawdę nie miał doczynienia z tym systemem.


a co powiesz o taki problemie że "nagrywarkę dvd wykrywa bios, vista już nie, po przeinstalowaniu visty jest ok, ale tylko do czasu gdy wyłączysz kompa, po ponownym rozruchy winda nie wykrywa napędu"
:roll:


pisze to co przeczytałem na forum4x4, kilku userów miało taki problem :| pewnie trzeba coś poprzestawić w biosie, albo coś, no ale ja nie kumaty w tym :x :oops: , dlatego pytam że może ktoś biegły w tej materii wyjaśni mi o co chodzi

:zlo:

:mrgreen:


Zamiana firmware w nagrywarce i problem znika, czasem coś jest jescze niekompatybilne pod 64bitową wersją systemu, 32bitówka ma tryb zgodności z XP i starszymi wersjami także nie powinno być problemów, chyba że nagrywarka to jakiś przedpotopowiec.

Cytat:
Windows XP home ediotion!! i niezawracac sobie glowy nowymi wynalazkami microsofta!!! stare sprawdzone niezawodne


Stare to tak, z niezawodnością to bym się sprzeczał, od 8 miesięcy mam Viste buissnes 32bit, komp chodzi 24/7, resetuje go tylko wtedy gdy prąd na wsi mi wyłączą :mrgreen: I o dziwo nie zauważyłem jakichś spadków wydajności, dodam jeszcze że na Vistę nie ma praktycznie wirusów, niepotrzebny jest żaden soft wystarcza wbudowany defender i wsio. Jak miałem XP regularnie co 2-3 miesiące odpalałem ghosta bo system zamulał niemiłosiernie.


Cytat:
Obudowy Lian-Li są wypasione, może nie te najtańsze modele. Kolega ma model v1100 i jest przekozacka ale kosztowała ponad 1000zł.
A na ile teraz podkręcacie procesory?
Ja rok temu jak składałem na core2duo, to udało mi się podkręcić do na 3,7 Ghz


Te najtańsze też są wypaśne, no ale nie ma co porównywać do V1100 która ma super rozwiązane chłodzenie i jest bezgłośna, a bajer z płytą upsidedown jest przekozak :D Ja tam jestem fanbojem AMD i nie muszę kręcić :D ale mój X2 4200 na S939 idzie na 3.1ghz, jak na przedpotopową konstrukcję to calkiem nieźle :D Miałem rozbudowywac kompa ale stwierdziłem, że jak mam wyrzucić znowu 4-5kpln to sobie kupię konsole :mrgreen:
_________________
 
 
 
DTM 
drifter


Auto: Audi A3 1.9TDi
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 287
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 21:30   

siwy napisał/a:
a mam GFa 8400M GS 512 w laptoku, kiepska karta?
naprawde w w CS:S mozna smialo popykac i sie nic nie zacina :)

W porownaniu do GeForce 8800GS to slabizna a sama ilosc ramu niewiele daje skoro ograniczeniem jest uklad :P Wiec pod wzgledem wydajnosci w grach to ten Twoj lapek to tak o polowe slabiej wypada jak nie gorzej 8) A ze CS:S chodzi to zadna chluba - ludzie Crysisa odpalaja na takim sprzecie :haha:
MACIOR napisał/a:
Vista spokojnie widzi 4GB, a jak ktoś mówi że Vista jest be to naprawdę nie miał doczynienia z tym systemem.

Widzi ale w wersji 64-bitowej - chyba ze cos pogrzebiesz w niej to zobaczy te 4GB ale nie w standardzie :P
MACIOR napisał/a:
Seagate są głośne i terkoczą co niekażdy lubi.

Wypowiadasz sie troche zbyt ogolnikowo - ja pisze o serii ES.2 - zreszta ja chyba mam szczescie bo kupilem juz sporo barracud i zadne nie terkocza :roll:
MACIOR napisał/a:
Tani gejbat jest z pupy, żałosna dzwiękówka która piszczy i strzela, zintegrowana sieciówka która gubi pakiety, częste zwisy. Czasem lepiej zapłacić 50-100zł więcej za płytę i mieć święty spokój na lata.

Ostatnio dwa kompy zlozylem na DS3R i nie mam z nimi zadnych problemow - kurcze naprawde musze byc szczesciarzem :P

A co do spokoju na lata to juz sie oduczylem inwestowania na lata i wole kupowac tansze plyty a je wymieniac co jakis czas z calym kompem niz inwestowac wieksza kase :spoko:
MACIOR napisał/a:
Jak już coś lepszego to 8800gt, najkorzystniejsza propozycja wydajność/cena, tylko wtedy niemieścimy się w budżecie, a wkładać c2d, dobrą grafe i pamięci w Gejbajta na intelowskim chipsecie to jakaś pomyłka, wyjdą proce w 32nm i trzeba zmieniać płytę (ot polityka Intela) w innych wystarczy update firmware (biosu).

Mi nie tyle chodzilo o grafike na lepszym ukladzie ale o pamieci GDDR3 w 8600GT a nie DDR2 - roznica jest odczuwalna.

Co do zmian plyt itp to predzej zmienie calego kompa niz sama plyte :P

Sam kupilem kiedys Abita IC7-MAX3 i musze przyznac ze plyta super sie sprawuje ale juz mnie nie kreci podkrecanie procka itd... a cisza wiec w sumie mozna powiedziec ze sie marnuje ;)
MACIOR napisał/a:
Miałeś kiedyś w rękach tą obudowę że twierdzisz, że dostęp jest utrudniony ???? Złożyłem już z 10 zestawów z tą obudową w różych wariantach od wczesnych seri PC7 I które importowałem z Taiwanu w czasach gdy ludzie zachwycali się blaszanymi, rezonującymi Chieftecami. Pozatym masz wysówaną tackę na płytę, którą wiciągasz w 60sekund odkręcając 3 sruby i odpinając 2-3 przewody. Nie wiem co rozumiesz przez utrudniony dostęp do napędów, 5,25 wkładasz przykręcasz i nie ruszasz, dyski masz w bajeranckim koszyczku, wyciągasz bez użycia jakichkolwiek narzędzi w 20sekund :D Bo nie wiem po co wyciągać co chwile dysk jak mamy Peny 4gb w cenie 4 kebabów, jak ktomuś pen zamały to można na allegro upolować 2,5calowy HDD z kieszenią pod usb w 100zł. Co tam jeszcze, aha masz bajer wentylatorki, których niesłychać z odległości 1m przy zamkniętej budzie :D Złącza USB, Firewire, Audio pod bajer klapeczką, łatwy w demontażu filtr :D Pozatym kupujesz wypas budę zrobioną całą z aluminium z naprawdę dużą dokładnością której Chiefy, Termale czy Coolermastery mogą tylko pozazdrościć :D a to wszystko w cenie 3xx zł :D

Uwierzysz mi na slowo? czy mam Ci zrobic zdjecie? :| Ja nie przecze ze jest taka "super" jak opisales bo jest ale jak ktos pozniej musi wymontowywac np jeden dysk a reszta ma w tym samym momencie dzialac badz naped gdyz potrzebuje go przelozyc na jakis czas do innego kompa to nie ma za latwo :P Jest to typowa obudowa - zloz i nie dotykaj wiecej ;)
A Chiefteca zaproponowalem dlatego ze bez zasilacza wyjdzie taniej a jakosciowo nie jest taka zla :P

Co do samych producentow to nastepnym moim zakupem najprawdopodobniej bedzie obudowa firmy SilverStone jak bede skladal MediaCenter bo juz typowego kompa w obudowie tower raczej nie bede potrzebowal - w koncu na codzien supercichy laptop mi wystarcza :mrgreen: O SilverStone powiesz cos zlego?
_________________
A3 1.9 TDi
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 21:45   

DTM napisał/a:
Ostatnio dwa kompy zlozylem na DS3R i nie mam z nimi zadnych problemow - kurcze naprawde musze byc szczesciarzem


Zgadnij numery w totka jeszcze :mrgreen:

DTM napisał/a:
Mi nie tyle chodzilo o grafike na lepszym ukladzie ale o pamieci GDDR3 w 8600GT a nie DDR2 - roznica jest odczuwalna.


Tu masz rację, niezrozumieliśmy się.

DTM napisał/a:
Co do zmian plyt itp to predzej zmienie calego kompa niz sama plyte

Sam kupilem kiedys Abita IC7-MAX3 i musze przyznac ze plyta super sie sprawuje ale juz mnie nie kreci podkrecanie procka itd... a cisza wiec w sumie mozna powiedziec ze sie marnuje

Patrz, a ja dobre 4 lata temu kupiłem DFI LanParty, a siedziało w niej już z 7 proców, pare graf :D Ba i jeszcze spokojnie przez rok będę mial święty spokój.

DTM napisał/a:
Uwierzysz mi na slowo? czy mam Ci zrobic zdjecie? Ja nie przecze ze jest taka "super" jak opisales bo jest ale jak ktos pozniej musi wymontowywac np jeden dysk a reszta ma w tym samym momencie dzialac badz naped gdyz potrzebuje go przelozyc na jakis czas do innego kompa to nie ma za latwo Jest to typowa obudowa - zloz i nie dotykaj wiecej

Rób tą fotkę to ja zrobie mojej :D Powiem Ci że dysk wyciąga się w 30sekund bez żadnych narzędzi :D a napęd jak w każdej, śrubokręt i ognia :D Zresztą ilu jest userów którzy wyciągają DVD czy CD 10 razy w roku ???? Chieftec nie jest taki zły, ale dużo mu brakuje do samego wyglądu LianLi, ja jakoś lubię proste kształty.

DTM napisał/a:
Co do samych producentow to nastepnym moim zakupem najprawdopodobniej bedzie obudowa firmy SilverStone jak bede skladal MediaCenter bo juz typowego kompa w obudowie tower raczej nie bede potrzebowal - w koncu na codzien supercichy laptop mi wystarcza O SilverStone powiesz cos zlego?


Obudowy Silversona nie miałem w łapach, design mi niepochodził jakoś, ale zasilacze są naprawdę fajne. Tego HTPC będziesz składał na mATX czy ATX????
_________________
 
 
 
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 22:42   

A procki AMD nie bierzecie w ogóle pod uwagę? Są tańsze, może mniej wydajne ale kto tak do końca wierzy testom w gazetach. A zaoszczędzoną kasę można przeznaczyć na lepszą grafę. A obudowy Modecomu? Przewinęło mi się ich kilka i jedna tylko była lipna od MC bo napęd kiepawo się otwierał :/ . A zasilacze ciche i jak na razie żaden się nie spalił.
 
 
DTM 
drifter


Auto: Audi A3 1.9TDi
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 287
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 23:10   

MACIOR napisał/a:
Zgadnij numery w totka jeszcze :mrgreen:

Postaram sie :P
MACIOR napisał/a:
Patrz, a ja dobre 4 lata temu kupiłem DFI LanParty, a siedziało w niej już z 7 proców, pare graf :D Ba i jeszcze spokojnie przez rok będę mial święty spokój.

Chyba sie nudziles z tymi procesorami bo grafiki zmieniac to rozumiem ale procki to chyba tylko dla samej zmiany ;)
MACIOR napisał/a:
Rób tą fotkę to ja zrobie mojej :D

dawno tam nie sprzatalem ;)

MACIOR napisał/a:
Tego HTPC będziesz składał na mATX czy ATX????

Raczej ATX - tylko jeszcze nie wiem czy bede szedl w cisze i slaba wydajnosc graficzna czy moze jakas lepsza grafika zagosci i bedzie taki game-media-center ;)

A wracajac do tematu to crOOchyemu polecilbym PC ale i tak najlepiej miec cichego laptopa do codziennych zadan i stacjonarke do gier, przechowywania duzych ilosci danych itp... 8)
_________________
A3 1.9 TDi
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 23:19   

Do gier najlepiej mieć konsolę, rynek PC powoli przymiera. BTW jak można mieć taki pierdolnik w budzie :D Jutro pyknę foty jak to u mnie wyglada.
_________________
 
 
 
DTM 
drifter


Auto: Audi A3 1.9TDi
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 287
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 00:17   

MACIOR napisał/a:
Do gier najlepiej mieć konsolę, rynek PC powoli przymiera.

To tez rozwazam ale jednak lubie rozne strategie a te coraz czesciej wymagaja "mocniejszych" grafik - niestety prawie zadna firma nie zadaje sobie trudu optymalizacji kodu :/
MACIOR napisał/a:
BTW jak można mieć taki pierdolnik w budzie :D

Taka buda (troszke ciasna) + IC7-MAX3 (ma niezbyt trafnie umieszczone zlacza PATA) + dysk PATA + wyciagniete kable do podlaczania innych dyskow + odpiecie kabli zasilajacych itd przez wyciaganie napedu (wczesniej wiekszosc kabli byla dobrze schowana pod tym wzmocnieniem) = pierdolnik 8)
_________________
A3 1.9 TDi
 
 
 
slg 
streetracer


Auto: Audi A6 3.0TDi V6 Quattro
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 857
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 07:35   

MACIOR napisał/a:
Jutro pyknę foty jak to u mnie wyglada.

to i ja pykne jak u mnie wyglada :) , cruciale balistixy tracery fajnie swiecą :D
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 09:05   

DTM napisał/a:
To tez rozwazam ale jednak lubie rozne strategie a te coraz czesciej wymagaja "mocniejszych" grafik - niestety prawie zadna firma nie zadaje sobie trudu optymalizacji kodu

world in conflict ; supreme commander juz zmierzaja na konsole x360 , a coraz częsciej mowi sie o przeniesieniu starcrafta 2 na konsole sony
:spoko:
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 09:38   

DTM napisał/a:
siwy napisał/a:
a mam GFa 8400M GS 512 w laptoku, kiepska karta?
naprawde w w CS:S mozna smialo popykac i sie nic nie zacina :)

W porownaniu do GeForce 8800GS to slabizna a sama ilosc ramu niewiele daje skoro ograniczeniem jest uklad :P Wiec pod wzgledem wydajnosci w grach to ten Twoj lapek to tak o polowe slabiej wypada jak nie gorzej 8) A ze CS:S chodzi to zadna chluba - ludzie Crysisa odpalaja na takim sprzecie :haha:
tylko jak ja kupowalem laptopa mistrzu czang to takiej grafy jak 8800 nie było :-) wiec jak to sie mowi stfu :) moj lapek wychodzi lepiej niz moj PC ktorego mialem, a Kwachus i Macior wiedza ze dawal rade i to calkiem sympatycznie :)


po za tym to nie jest sprzet do grania, ja lapka kupilem do roboty, mial miec dobra baterie i dawac sobie rade. a moje oczekiwania spelnia w 120%.
jakbym chcial laptopa do grania to napewno bylo by to cos lepszego.

ja mojego laptoka pakuje w torbe i wychodze. ide do Kwacha, naginamy w CSa ... 3min i jestem spakowany ;)

a tez uwazam ze do gier to juz lepiej kupic konsole, napewno wyjdzie taniej niz dobry PC :-)

wiec chyba najlepsza opcja jest zakup laptoka + konsoli :)

[ Dodano: Sob Mar 15, 2008 10:01 ]
http://www.money.pl/archi...27236.html?p=mt

Cytat:
Polacy wolą komputery przenośne

Polacy wolą komputery przenośne

Po raz pierwszy w historii liczba sprzedanych w Polsce laptopów przekroczy liczbę sprzedanych komputerów stacjonarnych - szacuje Money.pl.

Rynek na całym świecie szybko się rozwija. Zanim ulegnie nasyceniu, liczba komputerów może wzrosnąć ponad dwukrotnie.

Chociaż dobry sprzęt wcale nie jest dziś tani, warto sobie uświadomić, że całkiem niedawno kosztował 20 razy więcej.


W 1990 roku za komputer stacjonarny trzeba było przeciętnie wydać ponad 18 średnich pensji. W 1995 roku już niecałe pięć. W minionym roku cena spadła po raz pierwszy poniżej średniej krajowej. Sprzęt komputerowy szybko się zmienia. Do wykresu wykorzystano średnią cenę komputera w danym roku. Tak więc w relacji do zarobków płacimy mniej za lepszy sprzęt.

Średnia cena komputerów stacjonarnych spadała z każdym kolejnym rokiem. W 2007 roku była prawie dwa razy mniejsza niż dziesięć lat temu.



Rynek w Polsce w ciąż nienasycony


Rok 2007 był bardzo dobry dla polskiego rynku komputerowego. Według Computerlworld sprzedaż wzrosła o 20 proc. i wyniosła 3 miliony sztuk. Jednym z czynników który sprzyja rozwojowi branży IT w Polsce - poza dynamicznym rozwojem gospodarki - jest tani dolar.

- Ponad 90 proc. światowego handlu komputerowego jest rozliczana w dolarach - tłumaczy Andrzej Kostrzewa z CRN, branżowego dwutygodnika dla firm komputerowych.

Właśnie spadek wartości amerykańskiej waluty spowodował duże obniżki w cenie sprzętu komputerowego w IV kwartale 2007 roku, zwiększając tym samym popyt.

Według danych Ministerstwa Gospodarki w Polsce w 2003 roku na 100 gospodarstw domowych, komputer posiadało tylko 29. W 2005 roku było ich już 39. Zdaniem Computerworld w 2007 roku liczba ta zwiększyła się do 60, a więc w ciągu czterech lat uległa podwojeniu.

Jednak jeżeli porównać Polskę do innych państw pod względem liczby komputerów przypadających na jednego mieszkańca, to okaże się, że daleko nam jeszcze do światowej czołówki, a także innych krajów Unii Europejskiej. Niekwestionowanym liderem są Stany Zjednoczone, gdzie statystycznie niemal każdy mieszkaniec USA posiada już własny sprzęt.

Dane za 2006 rok zdają się potwierdzać tempo zwiększania się ilości komputerów w naszym kraju

Perspektywy branży IT

Zdaniem spółki ASBIS, dystrybutora z branży informatycznej, na rynkach Środkowo-Wschodniej Europy, zanim rynek osiągnie poziom nasycenia liczba komputerów na świecie podwoi się. A ta w roku ubiegłym, zdaniem firmy Forrester przekroczyła miliard. Statystycznie co szósty człowiek na świecie jest posiadaczem komputera.

Czynnikami, które wpływają na wzrost sektora IT na rynkach wschodzących są m.in.: szybki wzrost gospodarczy, mniejsza liczba posiadanych komputerów w stosunku do krajów rozwiniętych, rosnący poziom korzystania z internetu. Liczba sprzedawanych komputerów w regionie wschodnioeuropejskim w 2010 sięgnie prawie 25 milionów. Sprzedaż komputerów w Polsce może wtedy wynieść nawet 5 milionów.

Poniżej prezentujemy prognozę rynku IT dla Europy środkowo Wschodniej.





K O M E N T A R Z E :-)

ale juz wklejac mi sie nie chce - polecam przeczytac analize pana analityka
 
 
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 10:53   

Ewentualnie jeszcze można sobie złożyć media center. Zastępuje konsolę, zwykłego PC i odtwarzacz DVD ma sporo bajerów i teraz już nie jest taki drogi. Można bez problemu podłączyć pod TV, a w drugim pokoju pod monitor. Faktem jest że sprzedaż laptopów rośnie. Ludzie kupujący laptopy, którzy na prawdę ich potrzebują to 30%. Reszta je kupuje dlatego bo taka moda :D . U mnie w sklepie 90% klientów pyta się o laptopy. Ale po dłuższej rozmowie decydują się na zwykłego PC. Osobiście uważam że laptop do pracy tak, ale do rozrywki MC lub PC. Nie ma po prostu czegoś uniwersalnego. To tak jak by kurka miała być dobrą żoną.
 
 
daniel 
technical monster
hondatech.pl


Auto: CRV
Skąd: Czechów
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 16 Cze 2004
Posty: 1493
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 11:34   

a tak w zasadzie to po co kupujecie najdroższe modele, kart, skoro w większości przypadków, niższe modele można podkręcić to takiej albo wyższej wydajności, ewentualnie tylko zmienić chłodzenie potrzeba ? :roll:
Identycznie z procesorami, ja składałem rok temu kompa i procesor c2d 2,13 GHz już przez rok chodzi podkręcony na 3,21 Ghz, a max co z niego wycisnąłem to 3,7 Ghz 8)


A laptopy to chyba do montażu filmów nagranych komórką się nadają....
_________________
www.hondatech.pl

Piszę poprawnie po polsku


あなたの車についての議論
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 13:46   

KOSA napisał/a:
Ewentualnie jeszcze można sobie złożyć media center. Zastępuje konsolę, zwykłego PC i odtwarzacz DVD ma sporo bajerów i teraz już nie jest taki drogi. Można bez problemu podłączyć pod TV, a w drugim pokoju pod monitor. Faktem jest że sprzedaż laptopów rośnie. Ludzie kupujący laptopy, którzy na prawdę ich potrzebują to 30%. Reszta je kupuje dlatego bo taka moda :D . U mnie w sklepie 90% klientów pyta się o laptopy. Ale po dłuższej rozmowie decydują się na zwykłego PC. Osobiście uważam że laptop do pracy tak, ale do rozrywki MC lub PC. Nie ma po prostu czegoś uniwersalnego. To tak jak by kurka miała być dobrą żoną.



Do MediaCenter najkożystniej jest teraz kupić PS3, zainstalować linuxa i mieć wszystko w jednej skrzynce, za 1200zł. Obsluguje DivX, WMA, DVD, BD i mase innych standartów w tym WWW. Fakt instalacja jest linuxa jest trochę kłopotliwa dla mniej ogarniętego usera :/

Wracając do tematu, tak wygląda zestaw który składam dla klienta, troszkę różni się od podanej wyżej konfiguracji, ale daje rade i jest praktycznie bezgłośny.



Niżej pare fotek mojego śmietnika.



Na deser macie jescze kota psychola :D
_________________
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 14:53   

KOSA napisał/a:
jak by kurka miała być dobrą żoną.
jezeli umiala by gotowac to czemu nie ;) ?

KOSA napisał/a:
Ludzie kupujący laptopy, którzy na prawdę ich potrzebują to 30%
laptopa potrzebujesz wtedy gdy podrozujesz i czesto potrzebujesz kompa z daleka od domu, ze swoimi ustawieniami. to pierwsze podstawowe kryterium :)

daniel napisał/a:
A laptopy to chyba do montażu filmów nagranych komórką się nadają....
no nie rozsmieszaj mnie :-) moj laptok duuuuzio potrafi
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam