Auto: e36 coupe
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 24 Lut 2007 Posty: 20
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 14:08
uwazajcie troche na plac w belzycach , bo mam przecieki u niebieskich ze spisali wszystkich i poszedl wniosek od wlasciciela na zniszczenie asfalftu na kwote 50 tys zl . smieszne heheh ale prawdziwe a z nimi nie wygra bo to teren prywatny.
Auto: Ford Mondeo
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 30 Lis 2008 Posty: 22
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 18:22
Ja mam do placu 6km, dlatego mi tak zależy. Tylko nie rozumiem że kumple byli na motorach pojezdzić i był przypał, a pózniej dochodzą mnie słuchy że był tam zlot bmw. Będę chciał do końca walczyć żeby plac był nasz. Wcześniej był plac cukrowni a teraz wydzierżawił ten gosc co mieszka obok i dlatego się tak sapie. Myśle nad rozmową z nim ale wątpie czy coś z tego wyniknie.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach