FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: johny
Czw Lip 18, 2013 18:36
Ratujmy Tor Lublin
Autor Wiadomość
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 21:41   

YatzeK napisał/a:
To, czy wierzysz w to, co pisze Kurier nie ma najmniejszego znaczenia. Bo niezależnie od Twojej wiary to właśnie na podstawie relacji w mediach opinię o całej sprawie wyrabiają sobie mieszkańcy Lublina, osoby mniej lub bardziej związane z władzami, przedstawiciele lubelskich firm, itd.

"Tylko" jeden samochód spalił gumę? I o jeden za dużo! Sprowokowany? To trzeba siębyło nie dać sprowokować!

Skoro sam piszesz, że pojechanie tam nie było dobrym pomysłem, to po cholerę żeście tam pojechali? Wiedząc, że osiedle jest i tak rozdrażnione, gazować i palić gumę? Tak chcecie ich przekonać, że nie powinni protestować? To jest zachowanie dorosłych ludzi? mI po czymś takim dziwisz się agresji? Przepraszam, ale ja, mimo że całym sercem jestem ZA POZOSTAWIENIEM TORU, gdybym zobaczył takie zachowanie pod swoim oknem, to bym rzucał nie tylko pomidorami, ale i kartoflami, albo czymś jeszcze cięższym! Kilka samochodów jest uszkodzonych? Bo same się o to prosiły!

Podsumowując - Michał wymyślił świetną akcję, która mimo niekorzystnego terminu odniosła skutek. Wesprzyjcie go zamiast torpedować jego wysiłki.


Z facebooka:
Artur Lis: "Wyjasniam wszystkim, ktorzy nie sa od poczatku w temacie i nie znaja dokladnie jego wszystkich aspektow, ktore nie byly podawane w mediach : odwiedzilismy wszystkie miejsca, ktore przyczynily sie do wystawienia na przetarg TORU LUBLIN tzn. PZM, Ratusz i osiedle przez ktore w 99%... ( dokladnie przez dzialania pana melona i j ego stowarzyszenia ) tor zostal przeznaczony do sprzedania . Nadmienie, ze przejazd przez osiedle trwal najkrocej ze wszystkich odwiedzanych miejsc a trwalby jeszcze krocej gdyby nie wlasciciel i prawdopodobnie mieszkaniec osiedla, ktory swoim samochodem o numerach LU 2570E uniemozliwil wyjazd z osiedla blokujac wszystkie samochody. Oficjalny protest zakończyl sie pod Ratuszem, a dalej uczestniczyli ci ktorzy chcieli i mieli na to ochote...Zachowanie i kulture osobista zarowno mieszkancow jak i uczetnikow przemilczmy,bo kazdy jest dorosly i odpowiada za swoje czyny, aczkolwiek zawsze zachowujemy sie w sposob kulturalny i nie prowokujacy, mieszkancy osiedla o tym dobrze wiedza i dlatego pozwalaja sobie na skandaliczne zachowanie.... ( gdybysmy zachowywali sie tak jak zagorzali kibice pilki noznej, to jestem pewien, ze nikt z osiedla nie wyjrzalby prze okno , zeby nas obrazać i obrzucac )..."

Ja od siebie dodam, że pojachaliśmy tam tak samo jak na inne osiedla! Robiliśmy taki sam hałas jak na Bronowicach, czy Dziesiątej. Tam jakoś ludzie potrafili zachować kulturę. Zastanawiam się co robią mieszkańcy Fulmana gdy im sąsiad za ścianą cały dzień wiertarką wierci?
Mam wrażenie, że oceniasz ten "incydent" na podstawie komentarzy pod artykułem w Kurierze. Wczytaj się dobrze. Te komentarze zamieszczają 2-3 osoby zmieniając tylko sowje nicki.
Tak, pojechanie tam nie było dobrym pomysłem. Z perspektywy czasu. Dlatego, że zaczęło sie "odwracanie kota ogonem". My tam pojechaliśmy, ale to tych kilku mieszkańców pokazało prawdziwe chamstwo! Mieszkam na Wrotkowie 27 lat. Widziałem kradzieże, podpalenia, bijatyki, ale takiego chamstwa jakie pokazało kilku mieszkańców ul. Fulmana nigdy! Tak jak napisał Artur. Gdybyśmy wybijali szyby, demolowali auta i wykrzykiwali wyzwiska to pewnie ci "kozacy" nie odważyliby się wyjść na balkon. A że mieszkańcy zdają sobie sprawę, ze ze strony użytkowników toru krzywda im nie grozi to wykorzystują to przeciwko nam. I tak, w tym kontekście pojechanie tam było głupie i nieprzemyślane.

P.S.
Latem pod moim oknem codziennie rano sąsiad przez 20 minut rępoli skuterem. Nie mogę się wyspać, ale nie rzucam w gościa jajkami i nie wyzywam go od kurew! Kwestia kultury! Od załatwiania takich spraw jest policja lub straż miejska (w mojej sytuacji nie było to konieczne, bo skuter się zepsuł).
Ostatnio zmieniony przez ukanio Wto Lis 01, 2011 21:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mateusz6 
Specjalista


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 124
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 12:07   

Przez waszą wymianę zdań na temat wypadu na fulmana znika z pola widzenia bardzo fajny pomysł mlodykmd ;)
mlodykmd napisał/a:
Tak czytam sobie facebook'a i komentarze na kurierze lubelskim i trochę niezła lipa się zrobiła z wieczornym przejazdem na Fulmana. Może zrobimy jakąś akcję ulotkową na osiedlu słonecznym, zaproszenie na niedzielną imprezę, coś w stylu sprawdź siebie i swój samochód, tor nie gryzie, popraw swoje bezpieczeństwo na drodze, plus wpisowe ze zniżką dla osób z osiedla (za okazaniem dowodu), tu już decyzja Prezesa. Może nas nie zastrzelą jak będziemy ulotki za wycieraczki wkładać :] Co wy na to?


Myślę, że warto próbować.
_________________

 
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 13:43   

Mateusz napisał/a:
Przez waszą wymianę zdań na temat wypadu na fulmana znika z pola widzenia bardzo fajny pomysł mlodykmd ;)

Myślę, że warto próbować.


Masz rację. Zakończmy spory, bo nie ma co robić wśród nas podziałów na tych, którzy byli na Fulmana i na tych, którzy uznali to za głupi pomysł. Stało się. Czasu nie cofniemy.

Pomysł ciekawy i wart rozpatrzenia. Ale czy wtedy nie zostaniemy oskarżeni o zaśmiecanie ulicy? :P

Proponuję aby mlodykmd jako autor tego pomysłu wrzucił to na facebooka albo porozmawiał o tym z Michałem Kawką.
 
 
mlodykmd 
znawca


Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 66
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 20:40   

ukanio napisał/a:
Proponuję aby mlodykmd jako autor tego pomysłu wrzucił to na facebooka albo porozmawiał o tym z Michałem Kawką.


Specjalnie zarzuciłem ten pomysł tutaj, bo na FB dużo przeciwników mogłoby uznać to za skruchę lub coś w tym stylu, no i lepiej, żeby to była "niespodzianka", bo jeszcze bez kitu z widłami będą czekać przy samochodach. Jeżeli nie ogarniemy tego na niedzielny RS, to można na spokojnie na następny, przecież jest już za 2 tygodnie.
Jakby doszło do skutku, projekt musi powstać do piątku rano, wydrukowanie ulotek A5 biorę na siebie (przecież nie muszą być kolorowe) piątek po południu i sobota rano roznoszenie ulotek, nawet można poprzyczepiać na klatkach :>
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 21:44   

mlodykmd napisał/a:
Specjalnie zarzuciłem ten pomysł tutaj, bo na FB dużo przeciwników mogłoby uznać to za skruchę lub coś w tym stylu, no i lepiej, żeby to była "niespodzianka", bo jeszcze bez kitu z widłami będą czekać przy samochodach. Jeżeli nie ogarniemy tego na niedzielny RS, to można na spokojnie na następny, przecież jest już za 2 tygodnie.
Jakby doszło do skutku, projekt musi powstać do piątku rano, wydrukowanie ulotek A5 biorę na siebie (przecież nie muszą być kolorowe) piątek po południu i sobota rano roznoszenie ulotek, nawet można poprzyczepiać na klatkach :>


Mogę pomóc w roznoszeniu ulotek (jeśli nie będę w pracy). Jeśli nie chcesz wrzucać na forum ogólnym, to zagadaj na priv z Michałem Kawką i uzgodnij co i jak. :)
 
 
Pirat6 
znawca


Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 53
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 18:53   

mlodykmd napisał/a:
Specjalnie zarzuciłem ten pomysł tutaj, bo na FB dużo przeciwników mogłoby uznać to za skruchę lub coś w tym stylu, no i lepiej, żeby to była "niespodzianka", bo jeszcze bez kitu z widłami będą czekać przy samochodach. Jeżeli nie ogarniemy tego na niedzielny RS, to można na spokojnie na następny, przecież jest już za 2 tygodnie.
Jakby doszło do skutku, projekt musi powstać do piątku rano, wydrukowanie ulotek A5 biorę na siebie (przecież nie muszą być kolorowe) piątek po południu i sobota rano roznoszenie ulotek, nawet można poprzyczepiać na klatkach :>


Pomysł zdaje się być bardzo dobry.
Przy roznoszeniu sprawdźcie czy nie łamiecie w jakiś sposób prawa (np. naklejanie na klatce), co by ktoś się znowu nie czepił.
_________________
www.pomagamyfilipkowi.pl

 
 
 
mlodykmd 
znawca


Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 66
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 22:08   

Kurcze, nie miałem czasu, żeby się tym zająć także akcje przesuwamy na następny RS. Obgadamy to na spokojnie w niedziele i będzie więcej czasu na przygotowania.

Pozdrawiam
 
 
Stolkinnen 
znawca


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 61
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 02:01   

UWAGA, !! FEJZBUK zablokował profil akcji!!!! Jest ktoś kumaty w internetowych sprawach żeby wyłapać o co chodzi i komu przeszkadzało???
_________________

 
 
polll6 
drag czempion


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1790
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 06:10   

sprawa jest dziwna... ale byc moze do administracji wystapil ktos kogo profil ucierpial na istnieniu naszej incjatywy... ?
_________________
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny.

"To jest pokolenie któro uczyło się jeździć na pachołkach... MY uczyliśmy się na zusie i zawadówce :-) "
 
 
 
ukanio 
drifter


Auto: Megane Coupe F7R
Skąd: Nałkowskich
Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 246
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 11:18   

Panowie. Spokojnie! Już wszystko działa! Może to była jakaś próba dywersji? :)
 
 
graboss 
drifter


Auto: Nissan
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 289
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 13:12   

http://www.dziennikwschod...UBLIN/106127746
_________________
I COULD HAVE BEEN A HERO
BUT I'M GOING TO BE A LEGEND
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 13:22   

http://wiadomosci.onet.pl...-wiadomosc.html
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
konradsadlik 
znawca


Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 72
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 14:27   

Jedna rzecz mnie dziwi. Dlaczego teren wyceniono na 10 mln, skoro wartość samego toru to koło 4-5 mln.
Chciałbym zobaczyć operat szacunkowy wyceny tego terenu sorządzony przez PZMot. I czy wzięto pod uwagę wartość samego toru kartingowego przy sporządzaniu wyceny. Jeżeli nie to można by było oskarżyć kogoś o niegospodarność.
Szkoda słów na to co się dzieje w tym kraju w fimach typu PZM Holding, gdzie za łap.... wyprzedaje się pod byle pretekstem tereny, przecież tam nikomu nawet na tym nie zależy, na gdzieś czy sprzedaje tor, ma gdzieś za ile go sprzedaje.
Wsztstko załatwino wzorowo, wymyślono oficjalny powód: skargi mieszkańców. Ale nie bądźmy śmieszni, 200 metrów ekranów dzwiękochłonnych za 250 tyś PLN załatwiło by sparwę i by było po krzyku. Z tym że w PZMocie nikomu na tym nie zależało. Mają po prostu gdzieś nas...użytkowników toru.
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 19:21   

Między blokami też można się ścigać :mrgreen:
 
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 20:18   

ogladałem przed chwila na regionalnym kanale wywiad nie pamientam co to za buc był ale był temat toru ;(


Robert Kubica zapytany w jednym z wywiadow, czy chcialby żeby tor F1 powstał w Polsce? odpowiedzal: ,, ja i tak za 25 lat nie bede sie ścigał'' NOWEGO TORU NIE BEDZE TO SĄ OBIETNICE BEZ POKRYCIA, MIASTA NIESTAC NA TAKI WYDATEK


dzis (czwartek) przed chwilka słyszałem w panoramie lubelskiej ze teren na ktorym znajduje sie tor juz jest sprzedany lubelski deweloper go kupił
Ostatnio zmieniony przez johny Czw Lis 10, 2011 19:21, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam